fbpx Hallgatói munkalehetőség augusztus végén az ERSA konferencián! | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Hallgatói munkalehetőség augusztus végén az ERSA konferencián!

2022. május 12. 14:41

Szeretnél belelátni és segédkezni egy nemzetközi konferencia szervezésébe? Jól beszélsz angolul, és kíváncsi vagy, hogy állsz helyt éles helyzetben? Akkor ez a lehetőség csak Rád vár!

2022. augusztusában a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karán kerül megrendezésre az ERSA nemzetközi konferencia, ahol lehetőség nyílik hallgatói segítőként részt venni KTK-s hallgatóknak.
Feladatok:
- 08.22: előkészületek
- 08.23-26: regisztráció, koordinálás/szervezés, étkeztetés, vendégek eligazítása/kísérése, ruhatárazás, egyéb ad-hoc jellegű feladatok

Bérezés: bruttó 1.176 Ft/óra (+étkeztetés biztosított)
Időpont: 2022.08.22-26.

Figyelem: A munkavégzés időpontja változó, nagyjából 10.00-21.00 között. Lehetőség van osztott shiftekben is dolgozni, de előnyt élvez az, aki egész napot, vagy több napot tud vállalni.

Jelentkezz!