Hatalmas sikerrel zárult az első Pécsiközgáz Bootcamp!

2023. szeptember 11. 11:10

2023-ban első alkalommal rendeztük meg a Pécsiközgáz Bootcamp elnezevezésű középiskolás tábort, amelyre nagy örömünkre a város és a régió több iskolájából jelentkeztek 11-12. évfolyamos diákok.

A tábor alatt csapatokban dolgoztak a táborozók akiket egész héten pécsiközgázos kísértek. A 4 nap során a közgazdász-lét különböző aspektusaiba nyerhettek betekintést a táborozók - voltunk gyárlátogatáson, találkozhattak a táborozók alumni hallgatóinkat, oktatóink a szakokhoz kapcsolódó élményfoglalkozásokat tartottak, de kvízesten és vetélkedőn is részt vettek a diákok. Az egész heti csapatmunka zárásaként az utolsó napon egy projektfeladat keretein belül mutathatták meg a diákok, mit tanultak. A sok ismeret mellett lehetőség nyílt az ismerkedésre, szórakozásra, kikapcsolódásra is. A jó hangulatra nem volt panasz, reméljük mindenki jól érezte magát!