MATEMATIKA és TÖRTÉNELEM emelt szintű szóbeli érettségi felkészítő

2023. január 4. 14:05

Márciustól matematika és történelem szóbeli érettségi felkészítő tanfolyam indul Karunkon. Célja, hogy az idén érettségizők egy kis plusz segítséget kapjanak, hogy az emelt szintű érettségiből a legtöbbet tudják kihozni, megtanulják hogyan érdemes felépíteni a szóbeli feleletet, milyen trükkök, praktikák segíthetnek a sikeres érettségiben, felvételiben

Neked szól a felkészítő, ha:

• végzős gimnazista vagy,
  • felvételid során megjelölted valamelyik szakunkat,
  • emelt szinten érettségizel matematikából vagy történelemből
  • szeretnéd megismerni leendő csoporttársaidat, és az épületet, ahol szeptembertől a mindennapjaidat töltöd!

A felkészítő alkalmak időpontjai hamarosan.

A felkészítő helyszíne: Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara (7622 Pécs, Rákóczi út 80.)

Matematika felkészítő: Dlusztus Péter

Történelem felkészítő: Dobosi László

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Előregisztráció