Sikeresen zárult a Kutatók Éjszakája

2022. október 6. 10:29

Múlt hét pénteken került megrendezésre a Kutatók 2022 programsorozat, melyre négy érdekfeszítő programmal készültünk.

Lázár Erika, Németh Péter         Így látunk mi a fogyasztó szemével: Eye Tracking kutatás testközelben.

Kruzslicz Ferenc                            Játékos közgazdaságtan.

Braun Erik, Gyimesi András       Mennyire izgalmas a Bajnokok Ligája?

Sipos Norbert                               A sikeres munkavállalás titka, avagy mit ér manapság egy diploma?

Karunk kutatási igazgatója, Dr. Sebestyén Tamás, köszönetét fejezte ki rendezvény lebonyolításában résztvevőknek:

„Köszönjük azoknak a kollégáknak, akik a szerteágazó Kari aktivitások egy szeletét ezen a fórumon is bemutatták a szélesebb nyilvánosság érdeklődő részének: Braun Erik, Gyimesi András, Kruzslicz Ferenc, Lázár Erika, Németh Péter és Sipos Norbert a szakmai tartalmat adták, Stubnya Veronika pedig a program előkészítésében és helyszíni lebonyolításában vállalt fontos szerepet. Azt gondolom, hogy bár ezek az aktivitások nem „főáramúak”, mégis fontos a Kar külső megítélésének építésében – és hosszú távon a hallgatói bázis megtartásában, fejlesztésében.”

A látogatók, akik zömmel a fiatalabb korosztály képviselői, elvárásaiknak megfelelő élményben volt részük, és elmondásuk szerint jövőre is ellátogatnának hozzánk a Kutatók Éjszakájára. Sőt ajánlanák ismerőseiknek, barátaiknak is! Értékelték a rendezők igyekezetét, hogy igényes és figyelemfelkeltő felhívásokkal keltették fel az érdeklődést a Kar közösségi médiákon fellelhető oldalainkon. Jövőre még több izgalmas programmal készülünk, és az idei tapasztalataink nyomán emeljük a program színvonalát.

Mindenkinek Köszönjük!