A legjobb mesterszakok és MBA-k eredményei világszerte: Eduniversal Rankings 2024

2024. május 9. 11:21
Egyetemünk a régió 19. legjobb eredményét érte el!

Nagy örömmel jelentjük be, hogy Karunk az Eduniversal Rankings 2024 Results for Best Masters and MBAs Worldwide rangsorban a General Management in Eastern Europe tanulmányi területen a régióban a 19. legjobb eredményt érte el!

Ez az eredmény nem csupán a kitartó munkánk és elkötelezettségünk elismerése, hanem a hallgatóink és oktatóink áldozatos tevékenységének, valamint az intézményünk iránti elkötelezettségünknek is bizonyítéka. Büszkék vagyunk arra, hogy olyan programokat kínálhatunk, amelyek nemcsak a regionális, hanem a nemzetközi színtéren is elismertek.