A Pécsi Tudományegyetem arany emlékgyűrűjét adományozták Dr. Zeller Gyulának

2019. január 25. 10:34

A Pécsi Tudományegyetem Díszdoktoravató Ünnepi Szenátusi Ülést tartott a Magyar Tudomány Napja alkalmából november 8-án. Az ünnepségen két új díszdoktor avatására és egyetemi kitüntetések átadására is sor került, amelynek keretében oktatónkat is díjazták.

A Pécsi Tudományegyetem Szenátusa kimagasló vezetői tevékenysége elismeréseként a Pécsi Tudományegyetem arany emlékgyűrűjét adományozta Dr. Zeller Gyula, a Közgazdaságtudományi Kar egyetemi docense részére, aki 2010-2018 között volt a Pécsi Tudományegyetem stratégiai és kapcsolati rektorhelyettese. Dr. Zeller Gyulának ezúton is gratulálunk az elismeréshez és további eredményes munkát kívánunk!