Kék Bolygó Alapítvány ösztöndíjai és gyakornoki programjai 2022 tavaszán

2022. február 8. 11:33

Nem mindegy, milyen nyomot hagyunk!

A Kék Bolygó Alapítvány a megoldásokat keresi.

Február 1-jétől lehet jelentkezni az alábbi ösztöndíjakra:

Chilében kutatni szándékozó PhD hallgatók számára indítunk újra Nemzetközi Ösztöndíjat. Ezek bármely felsőoktatási intézmény hallgatója számára elérhető, aki megfelel a feltételeknek.

A Mathias Corvinus Collegium (MCC) Klímapolitikai Intézet hallgatói ösztöndíj célja, hogy vízvédelemmel vagy más természetvédelemmel, klímaváltozással, fenntarthatósággal, zöld innovációval foglalkozó rövid 1-3 hónapos képzésben vegyenek részt a támogatott képzési területeken hallgatók.

Az ösztöndíjaink jelentkezési határideje egységesen 2022. március 2.

Március 1-től a gyakornoki program pályáztatása elindul újra mind tavalyi, mind új szakcégeknél. Köztük vannak olyan nagy és ismert cégek, mint az MVM, a MAVIR, a MOL, az MCC Klímapolitikai Intézete és a MÁV Zrt.

A Global Water Partnership-pel való együttműködésünk kapcsán pedig Stockholmba és Pozsonyba kínálunk szakmai gyakorlati lehetőséget.

Ezek is bármely felsőoktatási intézmény hallgatója számára elérhető, aki megfelel a feltételeknek.

A hazai gyakornoki programjaink jelentkezési határideje egységesen: 2022. március 30.

A Global Water Partnership gyakornoki program jelentkezési határideje 2022. március 31.

Amennyiben erre lehetőség van, úgy kérjük ossza meg az intézménye hallgatóival az Alapítványunk által kínált szakmai lehetőségeket.

További információ az Ösztöndíj és gyakornoki programok - Kék Bolygó Alapítvány oldalon található.