fbpx Művész Péntek - akotótér művészetbarátoknak | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Művész Péntek - akotótér művészetbarátoknak

2019. március 14. 11:17

Egy péntek délután, egy program, melynek során megismerhetjük és kipróbálhatjuk a művészet sokszínűségét.

Az esemény - Művész Péntek – alkotótér művészetbarátoknak – lehetőséget biztosít minden érdeklődő számára, hogy kipróbálhassa magát a képzőművészeti tevékenységekben, mint alkotó, megélhesse, formába önthesse kreativitását az alkotás során.

A hagyományteremtő céllal megrendezésre kerülő rendezvény során az egyetem dolgozói festhetnek, szobrászkodhatnak, emellett betekintést nyerhetnek a PTE Művészeti Karának mindennapjaiba, az ott folyó alkotó tevékenységbe.

A program alkalmával a Művészeti Kar hallgatóinak munkáiból összeállított kiállítás is megtekinthető lesz, sőt, a látogatók a helyszínen vásárolhatnak is az alkotásokból.

A program 2019. március 29-én, pénteken 13 órakor sajtótájékoztatóval indul, majd ezt követően kezdődnek a workshopok, ahol minden érdeklődő ecsetet, mintázót, vésőt ragadhat, és előcsalogathatja magából a művészt.

Időpont: 2019. március 29. 13 óra

Helyszín: PTE Művészeti Kar, főépület (Pécs, Zsolnay Vilmos u. 16.)

További információ a rendezvényről.