Meghívó dr. Szücs Tamás habilitációs előadásaira

-

A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karának Dékánja és a Kari Habilitációs és Habitusvizsgáló Bizottság Elnöke tisztelettel meghívja Önt Dr. Szücs Tamás nyilvános habilitációs előadásaira.

A tantermi előadás címe: Modern költségszámítási gyakorlat (Tantárgy: Vezetői számvitel)

Időpontja: 2023. március 9. (csütörtök) 16:00 óra

Helyszíne: PTE Közgazdaságtudományi Kar, 7622 Pécs, Rákóczi út 80., A308. terem  (A.ép. III.em.)

A tudományos előadás címe: Az átlagos jövedelemminőség mérése és befolyásoló tényezői a közép-kelet-európai bankszektorban / Measurement and influencing factors of average earnings quality among the European banks

Időpontja: 2023. március 22. (szerda) 11:00 óra

Helyszíne: PTE Közgazdaságtudományi Kar, 7622 Pécs, Rákóczi út 80., Dr. Halasy-Nagy József Aula (II. em.)

Külső szakértők:

Prof. Dr. Pál Tibor egyetemi tanár

Prof. Dr. Zéman Zoltán egyetemi tanár

Dr. Szücs Tamás habilitációs pályázata és a pályázatához benyújtott könyve az alábbi oldalról érhető el (bejelentkezést követően):

• habilitációs pályázat
  • könyv