Farkas Ferenc Ösztöndíj és Emlékdíj 2022-es nyilvános kuratóriumi ülése

2022. március 23. 13:36

Ünnepélyes díjátadó a Közgazdaságtudományi Karon.

A díj névadója, Dr. Farkas Ferenc Professzor Úr (1949-2016) különös gonddal törekedett a tehetség jeleit eláruló hallgatók képességeinek kibontakoztatására, és iskolaalapítóként egyik úttörője volt a hazai vezetés-szervezés oktatásnak és kutatásnak is. Az
Ösztöndíj célja, hogy elismerje és támogassa a Kar azon hallgatóit, akik a díj névadójához hasonlóan szakmai, kutatási és közösségépítési területen is kimagasló eredményeket értek el.

A Farkas Ferenc Ösztöndíj nyertese 2022. március 30-án, 13 órakor veheti át megérdemelt díját – egy ünnepélyes esemény keretében.

A díj átadásának helyszíne a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karának Dr. Halasy-Nagy József Aulája. Az díjátadó egy minden érdeklődő számára nyitott esemény.

Várunk minden érdeklődőt!