fbpx Sikerrel zárult a Digitalizációs Workshop | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Sikerrel zárult a Digitalizációs Workshop

2019. január 25. 09:45

2018. szeptember 20-án került sor a PTE-KTK és a Vezetés- és Szervezéstudományi Intézet gondozásában a Digitalizációs Workshop megrendezésére. A workshopon öt neves szakmai előadó, több mint 90 hallgató és üzleti partner jelenlétében olyan témák vetődtek fel, mint a digitális technológiák bevezetése és alkalmazása, vagy az ezzel kapcsolatos jövőbeli kihívások menedzselése. A rendezvényen Oszkó Péter, az OXO Ventures tulajdonosa és vezérigazgatója; Kuhárszki András az OTP Bank Nyrt. digitális banki fejlesztési igazgatója; Dr Varga Levente a Magyar Nemzeti Bank központi beszerzési és üzemeltetési igazgatóságának vezetője; Kornai Gábor az AAM Vezető Informatikai Tanácsadó Zrt. igazgatótanácsának elnöke; valamint Herbály István a PBKIK innovációért felelős alelnöke és az RG Net Kft. ügyvezető tulajdonosa tartott előadást.

A rendezvény az érdeklődők részére online is elérhető volt, amelyet a szervezők a jövőben is folytatni kívánnak.

Digitalizációs és startup cégek Magyarországon és nemzetközi kitekintésben - Oszkó Péter előadása(link is external)

Digitalizációs projektek megvalósítása és IT menedzsment - Kornai Gábor előadása(link is external)

Digitális transzformáció: stratégia vagy technológia? - dr. Varga Levente előadása(link is external)

Digitalizáció a Dél-dunántúli régiós vállalkozások esetében - Herbály István előadása(link is external)