Meghívó Lakócai Csaba doktori védésére

-

PTE Közgazdaságtudományi Kar, B323/1 (Pécs, Rákóczi u. 80. 3. emelet), illetve Teams felületén: „Lakócai Csaba doktori védése” csoportban. A csoportba jelentkezni e-mail címmel lehet, amely a phd@ktk.pte.hu címre küldendő a védés napján reggel 8 óráig.

A Regionális Politika és Gazdaságtan Doktori Iskola Tanácsa meghívja Önt nyilvános doktori védésre

Előadó:      Lakócai Csaba

Téma:        A helyi fizetőeszközök működésének lokális körülményei
                    Franciaországi esettanulmány, különös tekintettel Auvergne-Rhône-Alpes régióra és Lyon városára

Időpont:     2022. október 21. (péntek) 10:30

Helyszín:    PTE Közgazdaságtudományi Kar
                    B323/1
(Pécs, Rákóczi u. 80. 3. emelet), illetve
                    Teams felületén: „Lakócai Csaba doktori védése” csoportban
                   A csoportba jelentkezni e-mail címmel lehet, amely a phd [at] ktk.pte.hu címre küldendő a védés napján reggel 8 óráig.

Az értekezés és a tézisfüzet megtekinthető a fenti Teams csoport fájljai között, illetve a doktori.hu felületén.

Pécs, 2022. október 7.

A Regionális Politika és Gazdaságtan