fbpx Erdős Katalin és Bedő Zsolt előadása a Nyitott Egyetemen | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Erdős Katalin és Bedő Zsolt előadása a Nyitott Egyetemen

2019. január 25. 08:57

Oktatóink, Erdős Katalin és Bedő Zsolt tartanak előadást 2018. szeptember 25-én a Pécsi Tudományegyetem 25 éves Universitas Televíziójának megújult Nyitott Egyetem című programsorozatának keretében.

Erdős Katalin Vállalkozó kutató - Álom vagy rémálom? és Bedő Zsolt Jöhet a PTE-ről a következő Facebook? című előadásaiban a vállalkozói lét rejtelmeibe valamint annak kihívásaiba és lehetőségeibe vezetik be a kedves érdeklődőket.

Az előadás időpontja: 2018. szeptember 25.18 óra

Helyszín: Szántó K. J. u. 1/B Aula