Jelentkezz számvitel gyakornoknak az Agrárközösséghez!

2022. április 7. 11:06

Országosan 6 irodában fogadunk diákokat könyvelés, adószakértés területre.

Velünk megtalálod a számításod, ha Te:

• tanulni, fejlődni akarsz és ezért hajlandó vagy kitartóan dolgozni
  • örülsz az új feladatoknak és a megoldást keresed, akkor is, ha ismeretlen kihívással nézel szembe
  • kreatív vagy és nyitott
  • motiválnak a változatos feladatok és a határidők
  • készség szinten használod az irodai szoftvereket
  • szívesen dolgozol csapatban
  • igényes vagy a munkádra

Persze csak ha Te is úgy gondolod, hogy nem könyvekből fogod megtanulni, és a neten is hiába keresel rá. Ha úgy gondolod, inkább csinálni fogod nap mint nap, és egyszer csak arra "ébredsz" , hogy kezdesz tényleg érteni hozzá.

Mi jól tudjuk, hogy nincs nagyobb érték ma a piacon a dolgozni akaró fiataloknál, Nálatok! Ezért kiemelkedő figyelmet szentelünk a gyakornokoknak. Nem fénymásolásra vagy kávéfőzésre fogunk befogadni.

Erre számíthatsz tőlünk:

• Lesz melletted egy profi, aki tartja a védőhálót neked.
  • Fiatalokkal leszel egy csapatban.
  • Velünk fogsz dolgozni, nem nekünk.
  • Rengeteget fogsz fejlődni.
  • Szuper munkahelyi hangulat vár, és közvetlen, befogadó csapat.
  • Pörgős munkahelyed lesz.
  • Gyakorlati hely vagyunk, aláírjuk a gyakorlati igazolásodat.
  • Támogató, korrekt közegbe kerülsz majd nálunk az első gyakornoki naptól!

Viszont NE jelentkezz hozzánk gyakornoknak, ha:

• Neked csak az aláírás kell a gyakornoki papírodra!
  • Az irodai szoftvereket nem tudod magabiztosan használni!
  • Hajlamos vagy megfutamodni az ismeretlen feladatok elől!
  • Nem szeretsz, nem akarsz dolgozni!
  • Te általában csak sodródsz a dolgokkal!

Csapattag vagy? Várjuk a fényképes önéletrajzod az info [at] agrarkozosseg.hu címre! Mindenképp jelöld meg melyik irodánkban képzeled el gyakornoki idődet! A többit megbeszéljük! Ha pedig kölcsönösen jól alakul a gyakornoki időd, akkor örömmel várunk csapatunkba kollégaként!