fbpx Magyar Formatervezési Díj 2018-on jutalmazták karunk grafikusát | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Magyar Formatervezési Díj 2018-on jutalmazták karunk grafikusát

2019. január 25. 09:38

Karunk grafikusa, Reiner György 2018. október 4-én elnyerte a Magyar Formatervezési Tanács különdíját 21. századi mobiljurta rendszerével terv kategóriában. A Magyar Formatervezési Díjjal már negyedik évtizede jutalmazzák a hazai tervezőket: négy kategóriában - termék, terv, vizuális kommunikáció és diákmunka - díjazzák a legjobbnak és a leginkább piacképesnek vélt produktumokat.

A Reiner György által fejlesztett SysTents, sorozatgyártásra alkalmas mobiljurta. A jurta a vándorló népek klasszikus szálláshelyéhez megfelelően nagy teret biztosít az ideiglenes lakóinak. Különlegessége, hogy összeállításakor azonnal használható a beépített gyengeáramú rendszere, amellyel be lehet világítani a sátrat, és 12 voltos áramot is biztosít. A grafikusunk által tervezett jurta verseny- és piacképes fejlesztés, amely magas formatervezési színvonalon felel meg a természetjárók, kültéri rendezvények igényeinek.

Ezúton is gratulálunk a díjhoz és további sok sikert kívánunk!