Megjelent Rekettye Gábor új könyve

2020. december 24. 00:12

Rekettye Gábor emeritus professzorunk Danyi Pállal és Veres Zoltánnal közösen írt új könyve a napokban jelent meg az Akadémiai Kiadó gondozásában, címe: Modern árazás.

"Menyiért adjam? Mennyiért vegyem? Kereskedői és fogyasztói oldalról is kiemelten fontos ez a kérdés! Eladói szempontból a megfelelő árképzés alkalmazása döntően befolyásolja a vállalkozás profitját és növekedési lehetőségeit. A Modern árazás széles körűen bemutatja, hogy milyen szempontokat érdemes figyelembe venni az árképzésben a 21. század legújabb technológiáit is felhasználva. Hiánypótló munka, bátran ajánlom minden kereskedelmi szereplőnek, legyen az hagyományos áruház vagy éppen webshop." - olvashatjuk Rácz Csaba az Árukereső.hu ügyvezető igazgatójától a könyv ajánlását.

Törőcsik Mária Professzor Asszony pedig a következőképpen fogalmaz: "Ajánlom ezt a könyvet azoknak, akik most akarnak megismerkedni az árazás izgalmas világával, akik az árdöntések összefüggéseit újra végig akarják gondolni, alapvető területeit számba akarják venni. Azoknak főképp ajánlom, akik a mai élenjáró gyakorlatot akarják megismerni, át akarják látni a digitalizáció erre a területre kifejtett hatását, az MI megjelenésének következményeit, az erre alapozott új üzleti modellek működését, a startupok árdöntéseinek kereteit. Friss példákkal, esetekkel ad a könyv impulzusokat a hazai és a nemzetközi piacra vonatkozó vállalkozói döntések irányainak kialakításához."

Szívből gratulálunk a munkához és mindenkinek ajánljuk a könyv elolvasását, áttanulmányozását!

Forrás: https://mersz.hu/danyi-rekettye-veres-modern-arazas