fbpx NetWorkShop Program | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

NetWorkShop Program

2019. április 23. 15:31

Április 26-án lesz a NetWorkShop című rendezvényünk.

A hálózatkutatás utóbbi évtizedekben bekövetkezett fejlődésével együtt a közgazdaságtani kutatások is egyre intenzívebben fordulnak a hálózati szerkezetek, hálózatok formálódásának gazdasági hatásainak vizsgálata felé, ezzel együtt Magyarországon is mind több kutató foglalkozik a téma különböző vetületeivel. Az április 26-án Karunkon megrendezésre kerülő NetWorkshop – Hálózatok a gazdaságban című műhely célja, hogy a hálózatkutatás közgazdaságtani és/vagy a közgazdaságtan hálózati aspektusaival foglalkozó kutatók számára kötetlenebb fórumot biztosítson munkájuk megvitatására, inspirálódásra.

További információk és program.