Sikeresen lezajlott a VI. Fogyasztás Interdiszciplináris Szimpózium

2021. november 3. 14:01

2021. október 28-án, immáron hatodik alkalommal került megrendezésre a Fogyasztás Interdiszciplináris Szimpózium. A nívós eseménynek a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar dr. Halasy-Nagy József Aulája adott teret.

A rendezvény témáját egy méltán aktuális terület, az e-sport világa ihlette, az idei évi Szimpózium a Sport és Játék – Fogyasztás a virtuális térben címet kapta. A járványügyi helyzetre való tekintettel a Szimpózium előadói és érdeklődői személyesen és online is csatlakozhattak az eseményhez. A hallgatóság az egynapos eseményen 14 előadás alapján ismerhette meg az e-sport világát. A program sokszínűségét az is biztosította, hogy az előadók hat különböző hazai egyetemről érkeztek, így a téma sport-, egészség-, pszichológia-, jog-, üzleti, média- és marketingtudományi aspektusból is körbejárásra került. Olyan szakmai intézmények képviseletében is jelen voltak előadók, mint a PwC Magyarország vagy a Magyar E-sport Szövetség. Az előadások megvitatására az egyes szekciók végén volt lehetőség.

Jövőre találkozunk!