fbpx Smaller Earth - Fektess a jövődbe! | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Smaller Earth - Fektess a jövődbe!

2019. december 9. 12:13

Utazás, kalandok, barátok a világ minden tájáról, nyelvgyakorlás, önismeret fejlesztése, külföldi tapasztalatszerzés, új városok és kultúrák felfedezése - ez mind egyszerre!

A Smaller Earth Hungary által kínált programok közül az alábbiakra még jelentkezhetsz idén:

Camp LeadersAmerikai nyári diákmunka gyerektáborban

10 hét egy amerikai gyerektáborban fix fizetéssel, szállással és ellátással. Gyakorold az angolt, ismerkedj és a megkeresett zsebpénzedből utazd be Amerikát!

Resort Leaders: Amerikai diákmunka és szakmai gyakorlat szállodában

A világ élvonalába tartozó szállodákban szerezhetsz munkatapasztalatot, amelyek meghatározóak lesznek. Ha érdekel a turizmus és vendéglátás akkor neked való ez a program.

Resort Leaders: Szállodai szakmai gyakorlat a Karib-térségben

National Park Program: Nyári diákmunka amerikai nemzeti parkban

Fektess a jövődbe: nemcsak a távoliba, ahol hálás leszel magadnak a külföldi tapasztalatért, kapcsolatokért, emlékekért, hanem a nagyon közelibe, amiben 3-6 hónapot Amerikában, Kanadában vagy a Karib-szigeteken töltesz!