fbpx XIII. Pécsi Pénzügyi Napok konferencia | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

XIII. Pécsi Pénzügyi Napok konferencia

2019. április 19. 14:01

2019. április 25-26-án kerül megrendezésre a magyarországi pénzügyi szakemberek egyik legnagyobb éves rendezvénye a XIII. Pécsi Pénzügyi Napok konferencia. A három napos konferencia miközben felvállalta a monetáris és a fiskális politika változóban levő környezetre történő felkészülésének bemutatását egyben körképet is ad a pénzügyi kutatóhelyeken folyó munkáról és a gyakorlatot feszegető legizgalmasabb kérdésekről.

A hazai kutatóhelyek és meghatározó szakmai szervezetek támogatásával megszervezésre kerülő rendezvény

• 3 napon,
  • 10 szekcióban,
  • 54 előadáson és pódiumbeszélgetésen
  • közel 70 előadóval

készíti fel a résztvevőket az előttünk álló feladatokra, bemutatva a pénzügyi kutatások legfontosabb területeit és azok eredményeit.

További információk a konferenciáról, valamint a szállásról és kísérőprogramokról: http://www.penta.hu/konferenciak/pecsi-penzugyi-napok/

Részletes program