fbpx CAMPUS MUNDI PÁLYÁZAT - KÜLFÖLDI SZAKMAI GYAKORLAT | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

CAMPUS MUNDI PÁLYÁZAT - KÜLFÖLDI SZAKMAI GYAKORLAT

2021. január 12. 08:12

A Tempus Közalapítvány pályázati felhívása felsőoktatási hallgatók számára külföldi szakmai gyakorlat támogatására a 2020/2021-es tanévben, a tanulmányaikhoz szorosan kötődő szakmai tapasztalatok, kompetenciák és készségek megszerzésének céljából.

A támogatás összege:
– alacsonyabb megélhetési költségű országok estében: 200.000 Ft/hó
– közepes megélhetési költségű országok esetében 210.000 Ft/hó
– magas megélhetési költségű országok esetében: 220.000 Ft/hó
– egyéb országok esetében: 350.000 Ft/hó.

Határidő: 2021. június 30. Pályázatot benyújtani a mobilitás tervezett kezdő dátuma előtt 3 hónappal javasolt.

További információ: