Dolgozz pályaorientációs csoportvezetőként

2022. május 27. 12:18

Ha emberekkel szeretnél foglalkozni, ha tanárnak, vezetőnek, tanácsadónak vagy segítőnek készülsz, ha érdekel a csoportvezetés és az önfejlesztés, akkor értékes tudást és tapasztalatot szerezhetsz nálunk!

Hallgatói munkatársi csapatunkba új jelentkezőket keresünk!

Mi a feladat?

120 perces interaktív, pályaorientációs workshopok vezetése 15-20 fős középiskolás csoportok számára, előre meghatározott foglalkozásterv szerint, párokban.

Hol?

Középiskolákban és kollégiumokban, ahová meghívják a PTE-t, az ország különböző pontjain.

Mikor?

A fogadó intézményekkel egyeztetett időpontokban jellemzően hétköznapokon, 2022 szeptemberétől.

Mit kínálunk?

• Kb. 150.000 Ft értékű képzést ingyenesen, mentorált gyakorlatot, a csapatmunka örömét
  • az első 10 alkalom gyakorlatnak számít, ezután tanúsítványt állítunk ki a képzés elvégzéséről, melyet később akár önéletrajzhoz is csatolhatsz
  • ösztöndíjat :az első 5 workshop megtartása gyakorlat, a következő 5 alkalomért 5000 Ft/alkalom/fő, az ezt követő alkalmakért 7000 Ft/alkalom/fő ösztöndíjat fizetünk. Ezen kívül 1000 Ft/fő/óra juttatás jár, ha a napi rendelkezésre állásod meghaladja az 5 órát
  • szükség esetén igazolást adunk óralátogatás alól történő felmentéshez

Felkészítés: 5 alkalmas komplex csoportvezetői és pályaorientációs felkészítés 2022 szeptemberében, melynek során tréneri alapokat is elsajátíthatsz. A képzést tapasztalt tréner kollégáink tartják, akik mindenben segítik a felkészülésedet. A képzés napjait előre egyeztetjük, igazolást tudunk adni. A képzésbe 18 főt tudunk fogadni.

Mi a részvétel feltétele?

• 30 órás felkészítő tréningen való részvétel (max. 10 % hiányzással)
  • a képzés elvégzése után minimum 10 workshop elvállalása, rendszeres kapcsolattartás a Karrier Iroda munkatársával
  • hallgatói jogviszony megléte a képzés után, minimum 2 tanéven keresztül

Kiválasztás:

A jelentkezők számára kiválasztó alkalmat szervezünk 2022 júniusában, ez alapján hozunk majd döntést arról, hogy kik kezdhetik meg a képzést. A kiválasztó alkalom egy játékos-beszélgetős, kötetlen alkalmat jelent, ahol megismerhetitek egymást és mi is Benneteket.

Jelentkezés módja:

kérjük, írj egy rövid (1000-1500 karakteres) motivációs levelet arról, hogy miért vennél részt szívesen a képzésben és a munkában, valamint kérjük, tüntesd fel azt is, hogy milyen szakra jársz és melyik évfolyamon tanulsz! Esetleges kérdéseidet és motivációs leveledet a somogyi.eszter [at] pte.hu e-mail címre várjuk.

Határidő: 2022. május 31.

További Beiskolázási pozíciók is nyitottak, tájékozódj a PTE weboldalán!