fbpx Fókuszban a mesterképzés - Nyílt Nap | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Fókuszban a mesterképzés - Nyílt Nap

2018. szeptember 12. 17:29

A PTE Közgazdaságtudományi Kara szeretettel meghívja Önt a 2018. október 18-án 14 órakor, a B314-es teremben kezdődő MESTERKÉPZÉSEKKEL KAPCSOLATOS NYÍLT NAPJÁRA, TÁJÉKOZTATÓJÁRA.

A program során olyan kérdésekre kaphat választ, mint:

• Miért érdemes mesterképzésre jelentkezni?
  • Miért érdemes gazdaságtudományi területen mesterdiplomát szerezni?
  • Milyen területen szerzett alapdiplomával lehet bekerülni a gazdaságtudományok mesterképzéseire?
  • Miért jó választás a Pécsiközgáz?
  • Milyen lépései vannak a kreditelismertetési eljárásnak?

A tájékoztató nap tervezett programja

13:30-14:00 Teendők a BSc diploma megszerzése előtt

14:00-14:15 Dékáni köszöntő

14:15-14:45 Mesterszakok bemutatása

• Közgazdasági elemző
  • Marketing
  • Pénzügy
  • Vállalkozásfejlesztés angol nyelven
  • Vezetés és szervezés magyar vagy angol nyelven

14:45-15:15 Felvételivel kapcsolatos információk (E-felvételi, pontszámítás, kreditelismertetés, felvételi beszélgetés stb.)

15:15-16:00 Hallgatói kerekasztalbeszélgetés

Minden érdeklődőt sok szeretettel várunk!

Letölthető tartalom