Keresztfélévben felvett hallgatók orientációja

2024. január 24. 12:18

A keresztfélévben magyar  nyelvű  szakokra felvett hallgatók számára orientációs programot szervezünk, amelynek az időbeosztása a következő:

2024. február 07.  13:00-14:00 Alapképzések nappali tagozat, Mesterképzések nappali tagozat

2024. február 17. 8:00-9:00 Mesterképzések levelező tagozat

Az orientáción a megjelenés kötelező!

Újabb nemzetközi akkreditációs siker a KTK-n: EFMD BSIS label

A Közgazdaságtudományi Kar a tavalyi évben újabb 5 évre kiérdemelt EFMD programakkreditáció után újabb jelentős lépést..

Pécsiközgáz Bootcamp 2024

A Pécsiközgáz újra meghirdeti nyári táborát a gimnáziumi diákok számára, akik érdeklődnek a közgazdász képzések iránt!

ReSem Kutatói Szeminárium a KTK-n

Nagy érdeklődésnek örvendve, sikeresen lezajlott Kutatói Szemináriumok február 22-én megrendezett programja. Az idei..

ITHAS 2024

NEMZETKÖZI TURISZTIKAI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI AKADÉMIA A TENGEREN Téma: Tourism Policy Időpont és helyszín: 2024. május 11..

XXV. Országos Esettanulmányi Verseny

Idén is meghirdetésre került az Országos Esettanulmányi Verseny.

Morning EDUCoffee a Pécsi Tudományegyetemen

Morning EDUCoffee a Pécsi Tudományegyetemen Ismered az EDUC Európai Egyetemi Szövetséget? Szeretnéd megtudni, hogy..

Megújult a B310-es termünk a Holcim Magyarország jóvoltából.

A Holcim Magyarország Kft. támogatásával megújult a B310-es tanterem, amit már birtokban is vettek a hallgatóink. A..

Újabb teremátadás a Viapan Group jóvoltából!

Közel egy éves előkészületi munka végeredményeként ma átadásra került a Viapan Lounge, karunk és a Viapan Group..