Könyvelőiroda pályakezdő munkatársat keres

2020. január 28. 13:44

A Baranya-Könyvelő Bt. egyéni vállalkozók, civil szervezetek, társas vállalkozások komplett könyvelését és uniós projektek menedzselését látja el.

A könyvelőiroda felvételt hirdet pályakezdők részére számviteli ügyintéző munkakörben, elsősorban pénzügy-számvitel szakon frissen végzettek vagy levelező tagozatos hallgatók részére.

Tervezett feladatok:

- komplett könyvelési feladatok ellátása, számlák és egyéb bizonylatok rögzítése a könyvelőprogramban, bevallások előkészítése, beküldése

- uniós projektek pénzügyeiben való közreműködés, elszámolások benyújtása

Elvárások a jelentkezővel szemben:

- a felvételkor pályakezdő álláskereső nyilvántartásban szereplés (nappali tagozatos hallgatók nem tudnak regisztrálni pályakezdő álláskeresőként, így ez a hirdetés elsősorban végzősöknek és levelező tagozatos hallgatóknak szól)

Előnyt jelent:

- Pénzügy-számvitel szakon befejezett alapképzés

- B kategóriás jogosítvány

Amit kínál a könyvelőiroda:

- már a kezdettől jelentős tudásszerzés, szakmai tapasztalatszerzés, melyet folyamatosan egy könyvelő segítsége támogat

- egyedi igényekhez rugalmas hozzáállás

- fizetés bruttó 220.000 – 240.000 Ft között (nettó 150-160 ezer Ft)

Jelentkezési módja:

- az önéletrajzokat kérjük a konyvelobaranya [at] gmail.com e-mail címre megküldeni

- jelentkezési határidő: 2020.02.05.

A cégről további információk:

baranyakonyvelo.hu