fbpx Még lehet jelentkezni a Simonyi Nyári Egyetemre | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Még lehet jelentkezni a Simonyi Nyári Egyetemre

2019. május 6. 14:30

A program a Pécsi Tudományegyetem regionális társadalmi-gazdasági környezetének értékteremtésére fókuszál.

A három hét során a résztvevőknek lehetőségük lesz együtt dolgozni mind kulturálisan mind szakmailag különböző hallgatókkal egy gyakorlatorientált tanulási folyamatban, amely a régió valós üzleti projektjeire fókuszál. Nagy szakmai tapasztalattal rendelkező mentorok fogják segíteni azt, hogy a csapatok a lehető legtöbbet hozzák ki a projektekből.

A program nyelve angol.

PTE hallgatók pályázhatnak ösztöndíjra, melynek összege fedezi a teljes program költségét.

Tölts el velünk egy eseményekben gazdag 3 hetet, 2019. június 21. és július 12. között!
Regisztrációs határidő: 2019. Május 19.

Jelentkezz most!

Még bizonytalan vagy?

Nézd meg az elmúlt év összefoglaló videóját

Részletes információkat találsz a program weboldalán:

Ha pedig kérdésed van, keress minket az alábbi e-mail címen:
simonyisummer [at] ktk.pte.hu