fbpx Meghívó a Felsőoktatási Intézményi Kiválósági Program 4. tématerületének első évének zárórendezvényére | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

2019. június 3. 12:47

„A hazai vállalatok szerepének növelése a nemzet újraiparosításában”

Az FIKP által támasztott egyik legfontosabb kihívás, hogy a programban résztvevők tudásbázisa úgy hasznosuljon és fejlődjön valós vállalati problémák megoldásán keresztül, hogy az magas impakttal rendelkező kutatásokat inspiráljon, és minőségi publikációkat eredményezzen. Ennek a kettős kihívásnak a megoldásához indítunk egy közös gondolkodást, amely első állomása egy olyan fórum, amelyen a tudományos publikációk oldaláról vezető hazai gazdaságtudományi szaklapok szerkesztőivel, a vállalati oldalról pedig néhány partnerünk bevonásával gondolhatjuk át e feladat mélységeit.

A rendezvény dátuma és időpontja: 2019. június 11. 10.30

Helyszín: Pécsi Tudományegyetem, Közgazdaságtudományi Kar, Fintelligence Központ (3. emelet)

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!

Tervezett program

10.30 – Megnyitó, a 4. tématerület programjának - eredményeinek, jövőbeni céljainak - bemutatása

• Professzor, Dr. Vörös József, PTE-KTK, tématerületi vezető
  • Professzor, Dr. Schepp Zoltán, PTE-KTK, dékán