fbpx MNB kiválósági ösztöndíj | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

MNB kiválósági ösztöndíj

2019. szeptember 16. 11:28

Az előző tanévben sikerrel megvalósított MNB kiválósági ösztöndíjprogram után a Magyar Nemzeti Bank a 2019/20-as tanévre is támogatást nyújt a jó eredményekkel rendelkező Pécsiközgázos hallgatóknak egyes kiemelt szakokon.

Az ösztöndíjat 21 fő nyerheti el (21 fő alapképzéses és 6 fő mesterszakos hallgató).

Az ösztöndíj összege: 40.000 Ft/hó (2019. szeptember - 2020 június)

• A pályázatok benyújtási határideje személyes benyújtás esetén: 2019. október 4.
  • Postán történő beküldése esetén pedig 2019. október 2.

További részletek a támogatás oldalán olvashatók.