fbpx NYÍLT NAP A Pécsiközgázon | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

NYÍLT NAP A Pécsiközgázon

2020. január 13. 14:22

A nagy sikerű decemberi nyílt nap után a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar 2020. január 24-én (pénteken) 9 órától újra Nyílt Napot tart a 2020. szeptemberben induló képzéseiről.

Meghirdetett képzéseink >

A délelőtti kari és felvételi tájékoztatóra, és a délutáni tanácsadásra, gazdasági előadásokra sok szeretettel várjuk az érettségi előtt álló középiskolásokat és kísérőiket!

Részletes program > Regisztráció >