Nyílt nap a Pécsiközgázon!

2022. október 20. 13:48

A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara Nyílt Napot hirdet! A programon való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött.

A Nyílt napot 2022. november 25-én (pénteken) tartjuk a 2023. szeptemberében induló felsőoktatási szakképzésekről, alapképzésekről.

A nyílt nap részletes programját  hamarosan közzétesszük. Ha szeretnél első kézben értesülni ezekről az információkról, iratkozz fel hírlevelünkre a Felvételizők oldalunkon!

A Nyílt napon a PTE KTK Rákóczi úti épületében várjuk az érdeklődő diákokat és szüleiket.

Regisztráció

Ezen a napon kari és felvételi tájékoztatókat tartunk és lehetőségetek lesz feltenni a kérdéseiteket a Kar vezetőinek, oktatóinak, diákszervezeteinek, vagy hallgatóinak. Az előadásokon kívül különböző programokkal is készülünk: ingyenes tanácsadásokkal, karriertesztekkel, kalandjátékkal és még sok más, izgalmas programmal.

Részletes program

Nyílt napunkra nem csak a diákokat, hanem a szüleiket is sok szeretettel várjuk, őket egy szülői fórummal is várjuk!