Nyílt nap a Pécsiközgázon!

2024.01.25.
2024. január 3. 09:52

A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara Nyílt Napot hirdet!

A programon való részvétel előzetes regisztrációhoz kötött.

A Nyílt napot 2024. január 25-én (csütörtökön) tartjuk a 2024. szeptemberében induló felsőoktatási szakképzésekről, alapképzésekről.

Ha szeretnél első kézben értesülni az információkról, iratkozz fel hírlevelünkre a Felvételizők oldalunkon!

A Nyílt napon a PTE KTK Rákóczi úti épületében várjuk az érdeklődő diákokat és szüleiket.

Regisztráció

Ezen a napon kari és felvételi tájékoztatókat tartunk és lehetőségetek lesz feltenni a kérdéseiteket a Kar vezetőinek, oktatóinak, diákszervezeteinek, vagy hallgatóinak. Az előadásokon kívül különböző programokkal is készülünk: ingyenes tanácsadásokkal, karriertesztekkel, kalandjátékkal és még sok más, izgalmas programmal.

Program

Nyílt napunkra nem csak a diákokat, hanem a szüleiket is sok szeretettel várjuk, őket egy szülői fórummal is várjuk!