fbpx Orientációs nap - mesterképzések | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Orientációs nap - mesterképzések

2020. szeptember 3. 16:04

Kedves Hallgatók,

a mesterképzésen tanuló elsőéves hallgatók számára orientációs napot hirdetünk.

Az MSc nappali hallgatók számára az orientációs nap az első tanítási napon, 2020. szeptember 7-én 10 óra 30 perces kezdettel a B311-es teremben tartjuk meg.

Az MSc levelező hallgatók számára az orientációs nap 2020. szeptember 11-én lesz 10 órától a B025-ös teremben

Az orientációs napon mindenki számára kötelező a részvétel, azonban az lehetséges személyesen a fent említett termekben és Microsoft Teams rendszeren keresztül is. A megfelelő Teams csoportokat létrehoztuk, ezeket e-mailben is kiküldtük a számukra, kérjük, ezekhez csatlakozzanak, amennyiben ez még nem történt meg.