fbpx Nyitott előadások a Pécsiközgázon! | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Nyitott előadások a Pécsiközgázon!

2020. április 8. 16:03

Hírünk folyamatosan frissül!

A REVIDPécs mozgalom, egyik kulcsszereplőjeként Karunk nyitott előadások révén is hozzá kíván járulni Pécs gazdasági szereplőinek megsegítéséhez.

Nyitott előadásaink

Április 30. 08:00

Optimális valutaövezetek, az eurozóna kérdései

Április 30. 16:00

Gazdaságinformatika III.

Május 5. 12:00

ITIL alapú szolgáltatásmenedzsment alapjai a gyakorlatban.

Május 5. 16:00

Válságok, tőkeáramlás és a globális pénzügyi rendszer

Május 7. 16:00

Gazdaságinformatika IV.

Május 7. 16:30

Kihívás vagy lehetőség? - Új szituációk, új marketinggyakorlatok – a the CoRe lab online kerekasztal beszélgetése

További részletek >

Regisztráció

Az előadáson való részvétel ingyenes, viszont regisztrációhoz kötött. Kérjük, amennyiben részt kíván venni az online előadásokon, úgy kérjük az alábbi regisztrációs felületen keresztül jelezze nekünk részvételi szándékát. Regisztrációs határidő: 24 órával az adott előadás/webinár előtt.

Regisztrálok >

Az előadás Microsoft Teams platformján kerül megtartásra. A jelentkezőknek meghívót küldünk az órára a regisztráció során megadott email címre.

A szabadon látogatható előadások listáját folyamatosan bővítjük, így érdemes figyelni a Pécsiközgáz honlapját és facebook oldalát