fbpx Van még lejjeb? Forint vs. euro | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Van még lejjeb? Forint vs. euro

2020. március 2. 12:02

Magyarország számára a 2020-as év nem épp a legjobb értelemben kezdődött növekedéssel, hiszen a EUR/HUF árfolyam csúcsot döntött a forintra nézve negatív értelemben. Az év folyamán, az elmúlt két hónapban az EUR/HUF árfolyam végig 330 Ft felett maradt és egyre jobban közelíti a 340 Ft-ot.

De mi állhat ennek a hátterében és milyen következményei lehetnek a jövőre nézve?

Ha kíváncsiak vagytok az aktuális piaci helyzetre, akkor látogassatok el a Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégium és a PTE KTK által szervezett kerekasztalbeszélgetésre, ahol három kiváló szakember fogja elemezni az aktuális devizapiaci helyzetet.

Az este szakemberei:

• Dr. Kónya István