fbpx Események | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

MARKETING TALENT AWARD

MARKETING TALENT AWARD – Marketers of the Future for Sustainability A Marketing Talent Award küldetése, hogy megtalálja a jövő marketereit, teret..

"PASSZOLD VISSZA, TESÓ"

Avagy mobiltelefonnal a csimpánzokért és a gorillákért!

Köszöntő Vörös József 70. születésnapja alkalmából

Dr. Vörös József professzor idén ünnepli 70. születésnapját, melynek alkalmából ezúton szeretnénk tiszteletünket kifejezni és születésnapja alkalmából..

ÚJABB HÁROM ÉVIG MINŐSÍTETT SZAKKOLLÉGIUM A JPKSZ

2021.04.30-án a Minősítő Bizottság döntése értelmében a PTE-KTK Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégium sikeresen újította meg minősítését, így..

35. OTDK KÖZGAZDASÁGI SZEKCIÓJÁNAK EREDMÉNYEI

2021. április 22. és 24. között zajlott az Országos Tudományos Diákköri Konferencia Közgazdasági Szekciója Sopronban. Az 564 bemutatott pályamű között..

VII. ORSZÁGOS SZAKKOLLÉGIUMI TALÁLKOZÓ

2021.04.16-18. között lezajlott a VII. Országos Szakkollégiumi Találkozó, melyet a Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégium tagjai szerveztek. Idén..

FÖLD NAPJA - ZÖLDNEK LENNI JÓ!

Öltözz zöldbe, vagy öltöztesd zöldbe környezeted!

DJP FINTECH DESIGN VERSENY

Három kategóriában hirdet Fintech Design Versenyt a Digitális Jólét Program a digitális pénzügyi szolgáltatások iránt érdeklődő diákok számára. A..

NEMZETKÖZI SIKERT ARATOTT A SIMONYI BEDC

2021. április 16-án pénteken a Simonyi Vállalkozásfejlesztési Központ (KTK) hatodik alkalommal szervezett nemzetközi hackathont, de ezúttal 11..

A PÉCSIKÖZGÁZ CSAPATA MÁSODIK HELYEZETT AZ OEV-EN

Hatalmas örömünkre szolgál bejelenteni, hogy a Pécsiközgáz diákszervezetének, a Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégiumának csapata az Országos..

PHD NYÍLT NAP A PTE-N!

A Pécsi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzata 2021. április 23-án a doktori képzést bemutató online nyílt napot szervez az oktatói-kutatói pálya..

IRÁNY A PTE! KULTÚRFESZT

A Pécsi Tudományegyetemen január 25. és 29. között megrendezésre kerül a Irány a PTE! Kultúrfeszt. Az 5 napon át zajló online eseményre a PTE 10 Kara..

MTA GAZDÁLKODÁSTUDOMÁNYI BIZOTTSÁG 2019. ÉVI DÍJAZOTTJAI

Az MTA Gazdálkodástudományi Bizottsága publikálta a 2019. évi Palyaműdíjazottja és Publikációs Nívódíjazottjainak névsorát.

Szülői Fórum

A PTE KTK szülői fórumbeszélgetésre hívja a Kar iránt érdeklődő, pályaválasztás előtt álló középiskolás diákok szüleit. A programra regisztráció..

„PRO CURA INGENII” DÍJ

’Pro Cura Ingenii’ elnevezéssel a Pécsi Tudományegyetem Szenátusa kitüntetést alapított, amelyet – a Tehetségtanács javaslata alapján – évente..

MASZKBAN IS MENŐ VAGY

Fotókampánysorozat a PTE Táncegyüttes szervezésében.

TEDD LÁTHATÓVÁ A TUDÁST!

Felhívás egyetemistáknak tudományos témák vizuális bemutatására.

CORPORATE FINANCE SCHOOL PROGRAMSOROZAT

Az EY által szervezett Corporate Finance School programsorozatra szeretné invitálni a Vállalati pénzügyek iránt érdeklődő másod-harmadéves /..

TUDOMÁNYOS KONFERENCIA

November 5-én és 6-án került megrendezésre a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara 50 éves évfordulója alkalmából rendezett tudományos..