fbpx Események | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Szülői Fórum

A PTE KTK szülői fórumbeszélgetésre hívja a Kar iránt érdeklődő, pályaválasztás előtt álló középiskolás diákok szüleit. A programra regisztráció..

„PRO CURA INGENII” DÍJ

’Pro Cura Ingenii’ elnevezéssel a Pécsi Tudományegyetem Szenátusa kitüntetést alapított, amelyet – a Tehetségtanács javaslata alapján – évente..

MASZKBAN IS MENŐ VAGY

Fotókampánysorozat a PTE Táncegyüttes szervezésében.

TEDD LÁTHATÓVÁ A TUDÁST!

Felhívás egyetemistáknak tudományos témák vizuális bemutatására.

CORPORATE FINANCE SCHOOL PROGRAMSOROZAT

Az EY által szervezett Corporate Finance School programsorozatra szeretné invitálni a Vállalati pénzügyek iránt érdeklődő másod-harmadéves /..

TUDOMÁNYOS KONFERENCIA

November 5-én és 6-án került megrendezésre a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara 50 éves évfordulója alkalmából rendezett tudományos..