fbpx Programajánló | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Programajánló

RIERC tudományos szeminárium - előadó: Huszár Sándor

A PTE KTK Regionális Innováció- és Vállalkozáskutató Kiválósági Központja (RIERC) szeminárium-sorozata 2019.05.16-án, csütörtökön folytatódik.

Még lehet jelentkezni a Simonyi Nyári Egyetemre

A program a Pécsi Tudományegyetem regionális társadalmi-gazdasági környezetének értékteremtésére fókuszál.

NetWorkShop Program

Április 26-án lesz a NetWorkShop című rendezvényünk.

XIII. Pécsi Pénzügyi Napok konferencia

2019. április 25-26-án kerül megrendezésre a magyarországi pénzügyi szakemberek egyik legnagyobb éves rendezvénye a XIII. Pécsi Pénzügyi Napok..

FUSS ZENTÉÉRT!- PTE 1367 Jótékonysági Futás

A PTE Sportiroda a Pécsi Tudományegyetem történelmének legnagyobb jótékonysági futására készül ebben az évben, „Fuss Zentéért!” elnevezéssel.

Paul Embrechts előadása

Paul Embrechts a zürichi ETH professzorának "The actuarial profession in a changing risk landscape: some challenges" című előadására 2019. április 15..

RIERC szeminárium - Erik Stam

A PTE KTK Regionális Innováció- és Vállalkozáskutató Kiválósági Központja (RIERC) szeminárium-sorozata 2019.04.04-én, csütörtökön folytatódik.

ÁJK-KTK Karrier Börze és Vállalati Hét

2019. március 19-én Karrier Börze lesz a Pécsiközgáz Aulájában a Vállalati Hét keretében.

Rierc Szeminárium - Novotny Ádám

a PTE KTK Regionális Innováció- és Vállalkozáskutató Kiválósági Központja (RIERC) szeminárium-sorozata 2019.03.21-én, csütörtökön folytatódik.

Művész Péntek - akotótér művészetbarátoknak

Egy péntek délután, egy program, melynek során megismerhetjük és kipróbálhatjuk a művészet sokszínűségét.

Rierc Szeminárium - George Tsekouras

A következő Rierc előadásunk meghívott vendége George Tsekouras.

RIERC szeminárium - Lukovics Miklós előadása

A PTE KTK Regionális Innováció- és Vállalkozáskutató Kiválósági Központja (RIERC) szeminárium-sorozata 2019.03.07-én, csütörtökön folytatódik.

„Változó világ, változó társadalom” Interdiszciplináris Hallgatói Konferencia

Az ELTE PPK Szociálpszichológia MA szakirány 2019. május 9-én rendezi meg harmadik „ Változó világ, változó társadalom ” elnevezésű..

PTE Inspirációs Nap

Ebben a félévben a Simonyi Final Pitch számos eseménnyel bővül, hiszen többek közt lehetőséget ad mindenkinek, hogy insiprálódjon, ötletéhez,..

Vállalati hét november 19-22

Ismét vállalati hét a Pécsiközgázon!

III. ICUBERD Conference

III. International Conference on University-Based Entrepreneurship and Regional Development:

Karunkon tart előadást David Audretsch, az Indiana University professzora

November 7. és 9 között Karunk vendége David Audretsch, az Indiana University professzora.

Instagram marketing roadshow a Pécsiközgázon

Jövő héten karunkra látogatnak az első magyar nyelvű Instagram marketing könyv szerzői, és vendégeik, amelynek keretében gyakorlati, mai és végtelenül..

A Közgazdaságtudományi Kar és az Ohio University közös konferenciát szervez

Innovation and Business Analytics in the Workplaces of the 21th Century Challenges for Research, Business and Policy

III. Interdiszciplináris Fogyasztás Szimpózium, 2018. november 22. - Program

Értékek, életstílus, fogyasztás a generációk metszetében - Zeller Gyula alapító professzor emlékének ajánlva 2018. november 22.

Sikerrel zárult az MTA Kommunikációmenedzsment Munkabizottságának éves konferenciája

2018. október 12-én tizenharmadik alkalommal tartott az MTA Kommunikációmenedzsment Munkabizottsága országos részvételű konferenciát.

Sikerrel zárult a Digitalizációs Workshop

2018. szeptember 20-án került sor a PTE-KTK és a Vezetés- és Szervezéstudományi Intézet gondozásában a Digitalizációs Workshop megrendezésére. A..

XI. Dr. Papp László Számvitel Konferencia és Verseny

Tisztelettel meghívjunk Önt a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara és a Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégium közös rendezésében, a..