fbpx Programajánló | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Programajánló

A Közgazdaságtudományi Kar és az Ohio University közös konferenciát szervez

Innovation and Business Analytics in the Workplaces of the 21th Century Challenges for Research, Business and Policy

ÁJK-KTK Karrier Börze és Vállalati Hét

2019. március 19-én Karrier Börze lesz a Pécsiközgáz Aulájában a Vállalati Hét keretében.

Erdős Katalin és Bedő Zsolt előadása a Nyitott Egyetemen

Oktatóink, Erdős Katalin és Bedő Zsolt tartanak előadást 2018. szeptember 25-én a Pécsi Tudományegyetem 25 éves Universitas Televíziójának megújult..

Fókuszban a mesterképzés - Nyílt Nap

A PTE Közgazdaságtudományi Kara szeretettel meghívja Önt a 2018. október 18-án 14 órakor, a B314-es teremben kezdődő MESTERKÉPZÉSEKKEL KAPCSOLATOS..

III. ICUBERD Conference

III. International Conference on University-Based Entrepreneurship and Regional Development:

III. Interdiszciplináris Fogyasztás Szimpózium, 2018. november 22. - Program

Értékek, életstílus, fogyasztás a generációk metszetében - Zeller Gyula alapító professzor emlékének ajánlva 2018. november 22.

Instagram marketing roadshow a Pécsiközgázon

Jövő héten karunkra látogatnak az első magyar nyelvű Instagram marketing könyv szerzői, és vendégeik, amelynek keretében gyakorlati, mai és végtelenül..

Jövőkutatási tudományos ülés

A PTE Közgazdaságtudományi Kar Regionális Politika és Gazdaságtan Doktori Iskola Tanácsa meghívja Önt a Jövőkutatás és a regionális tudományok..

Karunkon tart előadást David Audretsch, az Indiana University professzora

November 7. és 9 között Karunk vendége David Audretsch, az Indiana University professzora.

Művész Péntek - akotótér művészetbarátoknak

Egy péntek délután, egy program, melynek során megismerhetjük és kipróbálhatjuk a művészet sokszínűségét.

PTE Inspirációs Nap

Ebben a félévben a Simonyi Final Pitch számos eseménnyel bővül, hiszen többek közt lehetőséget ad mindenkinek, hogy insiprálódjon, ötletéhez,..

Rierc Szeminárium - George Tsekouras

A következő Rierc előadásunk meghívott vendége George Tsekouras.

RIERC szeminárium - Lukovics Miklós előadása

A PTE KTK Regionális Innováció- és Vállalkozáskutató Kiválósági Központja (RIERC) szeminárium-sorozata 2019.03.07-én, csütörtökön folytatódik.

Rierc Szeminárium - Novotny Ádám

a PTE KTK Regionális Innováció- és Vállalkozáskutató Kiválósági Központja (RIERC) szeminárium-sorozata 2019.03.21-én, csütörtökön folytatódik.

Sikerrel zárult a Digitalizációs Workshop

2018. szeptember 20-án került sor a PTE-KTK és a Vezetés- és Szervezéstudományi Intézet gondozásában a Digitalizációs Workshop megrendezésére. A..

Sikerrel zárult az MTA Kommunikációmenedzsment Munkabizottságának éves konferenciája

2018. október 12-én tizenharmadik alkalommal tartott az MTA Kommunikációmenedzsment Munkabizottsága országos részvételű konferenciát.

Vállalati hét november 19-22

Ismét vállalati hét a Pécsiközgázon!

XI. Dr. Papp László Számvitel Konferencia és Verseny

Tisztelettel meghívjunk Önt a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara és a Janus Pannonius Közgazdasági Szakkollégium közös rendezésében, a..

„Változó világ, változó társadalom” Interdiszciplináris Hallgatói Konferencia

Az ELTE PPK Szociálpszichológia MA szakirány 2019. május 9-én rendezi meg harmadik „ Változó világ, változó társadalom ” elnevezésű..