Programajánló

ITHAS 2024

NEMZETKÖZI TURISZTIKAI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI AKADÉMIA A TENGEREN Téma: Tourism Policy Időpont és helyszín: 2024. május 11..

Morning EDUCoffee a Pécsi Tudományegyetemen

Morning EDUCoffee a Pécsi Tudományegyetemen Ismered az EDUC Európai Egyetemi Szövetséget? Szeretnéd megtudni, hogy..

Call for Applications for the Gap Year Scholarship in the 2024/2025 Academic Year is Now Open!

The EDUC Alliance is pleased to announce its physical mobility program for BA/BSc and MA/MSc students of the University..

Nyílt nap a Pécsiközgázon!

A Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kara Nyílt Napot hirdet! A programon való részvétel előzetes..

Beiratkozás a Hageni Távegyetemre

A Hageni Távegyetem (FernUniversität in Hagen) NÉMET nyelvű képzésére ismét beiratkozhatnak Karunkon.

PTE szimulációs Kupa - verseny felhívás 2023 ősz

A verseny az EcoSim online szimulációját veszi alapul. A szimuláció során egy virtuális kerékpár- kiskereskedelmi..

Pécsiközgáz Bootcamp

A Pécsiközgáz első alkalommal hirdeti meg nyári táborát a gimnáziumi diákok számára, akik érdeklődnek a közgazdász..