Meghívó Murai Gábor munkahelyi vitájára

PTE Közgazdaságtudományi Kar, 7622 Pécs, Rákóczi út 80. B316 terem

A Regionális Politika és Gazdaságtan Doktori Iskola Tanácsa meghívja Önt a következő munkahelyi vitára:

Előadó:      Murai Gábor

Téma:        Modeling the demand and supply of product related information; using evidence from YouTube

Időpont:     2021. november 12. (péntek) 14:00 óra

Helyszín:   PTE Közgazdaságtudományi Kar, 7622 Pécs, Rákóczi út 80. B316 teremben

A műhelyvitába Teams-en keresztül is be lehet kapcsolódni a PTE KTK felületén „Murai Gábor műhelyvita 2021.11.12 14:00csoportban, amihez a regisztrációs kérést a phd [at] ktk.pte.hu címre várjuk a vita napján reggel 8 óráig.

Az értekezés opponensei:

Dr. Németh Péter

Dr. Kemény Ildikó

A munkahelyi vitában minden jelenlévő részt vehet, és írásban előzetesen észrevételt tehet.

A jelölt anyagai:

Megjelenésére feltétlenül számítunk.