fbpx Nemzetközi oktatási hét | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

Nemzetközi oktatási hét

2019. április 15. 23:17

Partnerintézményeinkből mintegy 18 fő, külföldi oktató kolléga érkezik hozzánk a héten és tart hallgatóinknak idegen nyelvű képzéseinken előadásokat.

A rendezvény ideje alatt kerül megrendezésre két oktatásmódszertani workshop, amelyek nyitottak minden PTE-n oktató számára. A részvételhez a https://ktk.pte.hu/hu/nemzetkozi_oktatasi_het_workshopok  oldalon kell regisztrálni.

Galambosne Tiszberger Mónika tartja április 16-án kedden 15:30-as kezdéssel a Flipped Classroom cimű workshopot, melyet április 17-en 14 órai kezdettel követ a holland partnerintézményünktől (HAN University of Applied Sciences) érkező kollégá(k) Gamification in the Classroom cimű workshopja. Mindkét esemény helyszíne a B323 terem.