fbpx 6. Országos Városmarketing Verseny felhívás | Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

6. Országos Városmarketing Verseny felhívás

2019. szeptember 11. 13:11

Immár hatodik alkalommal hirdetik meg az „Együttműködve versenyezni!" - ORSZÁGOS VÁROSMARKETING VERSENYT.

Ebben az évben a verseny témája a „Turisztikai Desztináció Marketing” fejlesztési és marketing stratégiai, gyakorlati megoldások kidolgozása a város sikeres, fenntartható turizmusrendszere érdekében, s miként tud hozzájárulni ezáltal az adott város fejlődéséhez, ismertsége és elismertsége növeléséhez.

A sikeresen szereplő hallgatói csapatokat és felkészítő konzulensüket számos értékes díj és különdíj várja.

A nevezési határidő szeptember 23.

Részletek és nevezési lehetőség a honlapon: www.varosmarketing-verseny.hu.