SZÁMVITELI ÉS ADATSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

2021. április 20. 12:41

Az Országgyűlés legfőbb pénzügyi és gazdasági ellenőrző szerve, az ÁLLAMI SZÁMVEVŐSZÉK pályázatot hirdet SZÁMVITELI ÉS ADATSZOLGÁLTATÁSI MUNKATÁRS munkakör betöltésére.

A jelentkezéshez szükséges űrlap a https://www.asz.hu/hu/palyazatok főlap jobb oldalán található JELENTKEZÉS gombbal érhető el. Az űrlap kitöltésével az adataid bekerülnek pályázati rendszerükbe.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű Munka törvénykönyve hatálya alá tartozó munkaviszony 3 hónap próbaidő kikötésével.

A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

Munkavégzés helye: Magyarország, elsősorban Budapest

Feladatok:

• Egyedi nyilvántartásba veszi az immateriális javakat, a kis és a nagy értékű tárgyi eszközöket, és rögzíti az állományt érintő változásokat,
  • Ellenőrzi a beruházáshoz tartozó számviteli bizonylatok teljességét, szabályosságát és azok adattartalmát,
  • Együttműködik a számviteli és a pénzügyi munkatársakkal,
  • Kapcsolatot tart a társosztályok munkatársaival,
  • Részt vesz a selejtezés előkészítésében, a leltározás koordinálásában,
  • A havi, negyedéves, éves zárási feladatokban aktívan közreműködik,
  • Tárgyi eszköz analitika és főkönyvi egyeztetést végzi,
  • Folyamatosan karbantartja a tárgyi eszköz modul törzsállományát,
  • Figyelemmel kíséri a befejezetlen, folyamatban lévő beruházásokat, esetenként kezdeményezi az üzembe helyezéseket,
  • Adatot szolgáltat az MNV Zrt. vagyonkataszteri rendszerében az immateriális javak és tárgyi eszközök változásairól,
  • Ellenőrzi és kiegészíti az MNV Zrt. adatszolgáltatásához szükséges vagyonfajta elemeket,
  • KSH adatszolgáltatásban közreműködik,
  • Az ÁSZ vagyonbiztosításához adatot szolgáltat.

Bérezés és juttatások: megállapodás szerint.

Pályázati feltételek, elvárások:

• középfokú végzettség,
  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség költségvetési területen,
  • minimum 3 éves szakirányú szakmai gyakorlat központi költségvetési intézménynél,
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete,
  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

• számviteli tapasztalat a vagyongazdálkodás területén
  • a Forrás.Net és a Forrás SQL Vagyonkataszteri program ismerete

Elvárt kompetenciák:

• felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság,
  • szervezőkészség, elemző készség,
  • nagyfokú önállóság,
  • rendszerszemlélet, komplex gondolkodás, minőségorientáció (szabálykövetés, alaposság, precizitás),
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
  • rugalmasság, terhelhetőség.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. május 23.

A pályázat elbírálásának rendje: Telefonos (opcionálisan videó hívással egybekötött) meghallgatásra a pályázati kiírásban foglaltaknak megfelelő pályázók kerülnek kiválasztásra a pályázat benyújtását követően folyamatosan, a pályázati határidő leteltét követő 30. napig. A pályázatot a benyújtási határidőt követő 30. nap után lezártnak kell tekinteni.

A pályázónak az űrlapon csatolnia kell:

• szakmai önéletrajzot (jelentkezéskor letölthető)
  • motivációs levelet
  • szakképesítést, nyelvtudást igazoló bizonyítvány(ok) másolatát

A pályázati részvételhez a pályázónak hozzájáruló nyilatkozatot kell adnod adataid kezeléséről, melyet az űrlap „Nyilatkozatok” részben tehetsz meg.

Az űrlap „pozíció megjelölése” részén jelöld meg a „Számviteli és adatszolgáltatási munkatárs” munkakört.

A pályázattal kapcsolatban felvilágosítás a palyazat [at] asz.hu email címen kaphatsz (pályázati anyagot ezen az email címen nem fogadnak!).

A munkáltatóval kapcsolatos itt tájékozódhatsz: www.aszhirportal.hu, www.asz.hu