Újra Business Coach képzés a Pécsiközgázon!

2021. június 3. 09:47

2021 őszén ismét elindítjuk a tavaly szép számú érdeklődővel, 5 csoporttal elindult Business Coach képzésünket az EMCC partneri együttműködésével Pécsen és Budapesten. A képzés megkapta az EMCC EQA Senior Practitioner szintű akkreditációt és beágyazott egyéni (EIA) akkreditációs lehetőséget kínál hallgatóinak!

Ajánljunk minden, a terület iránt érdeklődő számára, aki bármilyen főiskolai, egyetemi vagy alapszakos diplomával rendelkezik.

Amit kínálunk:

• a coach szakma nemzetközi minőségi sztenderdjeit követő képzés a PTE Közgazdaságtudományi Karának szervezésében
  • képzésünk EMCC EQA Senior Practitioner szintű akkreditációval rendelkezik és beágyazott egyéni (EIA) akkreditációs lehetőséget kínál hallgatóinak. Az egyéni akkreditáció így könnyített eljárás során szerezhető meg, amelyet csak az EMCC által akkreditált képzési programok elvégzése biztosít. A beágyazott eljárás szükségtelenné teszi a coaching kompetenciák meglétének ismételt igazolását, így az akkreditáció, annak egyéb feltételi kritériumainak teljesítését követően, lényegesen egyszerűbben, tulajdonképpen adminisztratív úton válik elérhetővé.
  • minőségi, gyakorlatorientált oktatás, tapasztalt, akkreditációval rendelkező óraadók
  • coaching szemlélet elsajátítása, ami a vezetői hatékonyság egyik kulcseleme
  • szakmai fejlődés, tanulás, önismereti utazás
  • a megszerzett oklevél hivatalosan is feljogosít a Business Coach megnevezés használatára
  • rugalmas képzési idő, blended/digitális oktatási lehetőségek

Jelentkezés:

Ha mindig is érdekelte a terület és szívesen dolgozna coachként, akkor mindenképp kattintson és olvassa el a részleteket!

Jelentkezési határidő: 2021. július 10.

Helyszínek: Pécs, Budapest